Lista certyfikowanych Mistrzów Gry

Gwarantujemy, że osoby znajdujące się na tej liście potrafią poprowadzić warsztat symulacyjny na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że warsztat przebiegnie pod ich opieką zgodnie z naszymi standardami i z korzyścią dla uczestników.
Każdy Mistrz Gry przeszedł proces certyfikacji i poznał dokładnie grę, doświadczył na sobie jej działania i potrafi biegle jej używać.
Dokładamy wszelkich starań, żeby doświadczenie gry zawsze przebiegało pod znakiem najwyższej jakości.

Poniższa lista nie jest pełną listą certyfikowanych Mistrzów Gry.

Anna Rajtar-Klepuszewska Anna Rajtar-Klepuszewska

Coach, psycholog, facylitator, konsultant biznesu

Akredytacja PCC ICF. Ponad 500 godzin coachingu
indywidualnego i zespołowego dla kadry zarządzającej.

Doświadczony konsultant biznesowy i coach kadry
zarządzającej z ponad 20-letnim stażem pracy w biznesie i
doświadczeniem zdobytym w różnych branżach na
stanowiskach zarządczych HR. Wspierała zarządy w
realizacji strategii firmy, wdrażała trwałe zmiany mające na
celu podniesienie zaangażowania i efektywności, poprawę
komunikacji i współpracy oraz rozwijanie przywództwa.
Coaching praktykuje od 2009 roku w oparciu o podejście
holistyczne uwzględniające wszystkie aspekty
funkcjonowania człowieka. Służy doradztwem biznesowym w zakresie kształtowania kultury
organizacyjnej, określania i wdrażania misji, wizji oraz wartości firmowych, zarządzania
transformacją organizacji oraz HR. Wdrażała coaching i mentoring wewnętrzny w dużych
organizacjach. Udziela się społecznie jako mentor. Wierzy w możliwość budowania organizacji
oraz społeczeństw w oparciu o wartości.

Błażej Goraj Błażej Goraj

Doświadczenie:
Project Management Expert z międzynarodowym doświadczeniem biznesowym,
który pomaga sprawnie osiągać rezultaty.

Od ponad 10 lat prowadzi praktyczne warsztaty z obszaru zarządzania projektami, programami oraz portfelami. Specjalizuje się we wdrażaniu zarządzania zwinnego (Agile/Scrum), motywacji zespołów projektowych oraz budowania biur zarządzania projektami (PMO).

Posiada ponad 15 lat doświadczenia w międzynarodowych korporacjach takich jak:
Hewlett-Packard, Mondelez International, Electronic Data Systems, gdzie tworzył i zarządzał zespołami kierowników programów i projektów obejmujących region Europy Centralnej i Wschodniej. Był odpowiedzialny między innymi za portfel projektów outsourcingowych, który obejmował kontrakty o wartości powyżej $100.000.000.

Certyfikowany trener zarządzania projektami z ramienia stowarzyszenia IPMA, posiada certyfikaty zawodowe z zarządzania projektami: PMP oraz IPMA-B. Biegle włada językiem angielskim i świadczy konsulting i szkolenia w tym języku. Asesor w międzynarodowym konkursie na najdoskonalej zarządzany projekt, odwiedził wiele krajów oceniając projekty w tym: Iran, Katar, Chiny.

Jarosław Jamroz Jarosław Jamroz – trener, konsultant

Doświadczenia:
Głównie specjalizowałem się i rozwijałem w zawodzie sprzedawcy. Jeszcze w czasie studiów prowadziłem handel zagraniczny Eksport-Import towarów wszelakich (niekoniecznie za przyzwoleniem władz czy fiskusa) – biznes żaden, ale za to wielka frajda. Na początku lat dziewięćdziesiątych byłem akwizytorem. Następnym zawodowym epizodem, wytyczającym moją ścieżkę kariery, było zatrudnienie w hurtowni spożywczej, skąd trafiłem do wielkiego świata handlu i biznesu. W latach 1994-1996 objąłem stanowisko Przedstawiciela Handlowego w Nestle Polska. W Firmie Goplana byłem Przedstawicielem ds. Klientów Kluczowych. Od 2000 roku podjąłem współpracę z Grupą Kontrakt OSH jako trener.

Specjalizacja:
Szkolenia z obsługi klienta, zajęcia handlowe, szefowskie, wdrażanie procesu coachingu w organizacjach, sztuka prezentacji.

Sukcesy:
SPORTOWE – byłem powołany do kadry polski w żeglarstwie w klasie 420 (tzw. szerokiej, ale jednak…),
OSOBISTE – tolerancyjna (w tym zawodzie to bezcenne), często kochająca żona i córka, która od czasu do czasu chce i potrafi ze swoim starym (znaczy ze mną) gadać ludzkim głosem o ważnych dla siebie sprawach,
ZAWODOWE – robię to, co naprawdę lubię i jeszcze mi za to płacą.

W wolnym czasie:
Jezioro Niesłysz – na desce z żaglem lub z wędką w ręku, Łagów Lubuski – na deskach (taki bar z tarasem wprost nad taflą wody) z (lub nie) kuflem w ręku, Jest jeszcze kilka miejsc, które chętnie odwiedzam, ale kto wędkuje ten wie, dlaczego ich tu nie wymieniam…

Tomasz Główka Tomasz Główka – trener, coach

Doświadczenia:
Od 1998 roku związany z branżą finansową. Pracowałem dla banków, firm ubezpieczeniowych oraz consumer finance, jestem praktykiem sprzedaży i zarządzania. Mam doświadczenia w zarządzaniu różnymi zespołami, kilkuosobowymi – oddział, jak i większymi, kilkusetosobowymi – na poziomie makro-regionu. Kierowałem zespołami zarówno zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę (kanał własny) , jak i osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą (kanał zewnętrzny). Pracowałem również jako trener wewnętrzny ,rozwijając umiejętności doradców i managerów. Od 2008 związany z grupą szkoleniową Kontrakt OSH.

Specjalizacja:
Specjalizuję się w projektach wdrożeniowych i szkoleniowych dla działów handlowych, kadry managerskiej oraz trenerów wewnętrznych , pomagam przy rozwiązywaniu konfliktów i problemów wewnątrz firm. Zajmuję się indywidualnym rozwojem podopiecznych, prowadząc coaching handlowy, coaching indywidualny dla menedżerów, oraz coaching managerski oparty na programie DMFL prof. V. Vrooma. Piszę materiały i skrypty do warsztatów szkoleniowych. Jestem wykładowcą w Akademii Trenerów Biznesu, ucząc tego ciekawego zawodu.

Sukcesy:
Jestem „budowniczym”, jestem ambitny i lubię wyzwania. W firmach w których pracowałem, budowałem każdą jednostkę od podstaw. Cieszę się że moja praca była doceniana i zespoły którymi zarządzałem były wyróżniane za wyniki. Mam wielką satysfakcję, że przyłożyłem rękę do wdrożenia wielu projektów szkoleniowych, w różnych firmach. Mam ogromna przyjemność realizowania siebie, w pracy którą lubię.

W wolnym czasie:
Zimą – góry, jazda na nartach to moja miłość. Latem poszukiwanie wyciszonych zakątków, by móc odpocząć, ciesząc się naturą i nielicznymi mieszkańcami.

Robert Zych Robert Zych – współwłaściciel zarządzający KontraktOSH, szef, trener, coach

Doświadczenia:
Od 1986 roku do 1993 handlowiec współpracujący z polskimi małymi firmami rodzinnymi. Do 1997 roku handlowiec i menedżer w globalnej korporacji. Od 1997 roku twórca i współwłaściciel Ośrodka Szkolenia Handlowców (OSH), który w 2002 roku połączył się z firmą Kontrakt w Grupę Szkoleniową Kontrakt -OSH. Odpowiedzialny za zarządzanie tą spółką. Współzałożyciel Polskiej Szkoły Coachingu Kontrakt i Polskiej Szkoły Trenerów Biznesu Kontrakt. Autor książek dla liderów i handlowców: „Gen Sprzedawcy”, „Lider Sprzedaży”, współautor książki dla szefów i coachów „Szef w roli Coacha”.

Specjalizacja:
Od 1997 roku zajmuję się prowadzeniem projektów szkoleniowych, nastawionych na osiągnięcie wyników i budowanie zaangażowania w organizacjach. Specjalizuję się w projektach dla liderów, szefów oraz aktywnej sprzedaży. Pracuję zgodnie z wartościami Kontrakt – OSH, jestem skoncentrowany na osiąganiu efektów, tworzę warunki do rozwoju moich klientów i współpracowników. Pracuję w oparciu o metodologię Insight Discovery. Jestem coachem supervisorem Polskiej Izby Coachingu.

Prowadzę warsztaty:
System Aktywnej Sprzedaży AIDDA, Gen Sprzedawcy, Lider Sprzedaży, Szef w roli Coacha, Decision Making for Leaders, Grytviken Game. Jako coach stosuję metodę coachingu narzędziowego i rozwojowego.

Sukcesy:
Prowadzę firmę szkoleniowo-doradczą, która w rankingu Home & Market 2008 należała do pierwszej dziesiątki firm szkoleniowych w Polsce pod względem sprzedaży. Rozwijam działalność wydawniczą Kontrakt OSH. Jesteśmy zespołem twórczych autorów, którzy w ostatnich latach wydali 6 pozycji – każda z nich sprzedała się w tysiącach egzemplarzy Klienci, którzy z nami współpracują, osiągają ponadprzeciętne wyniki wdrożeń w procesach szkoleniowych. Od 1995 roku gram w squasha, w latach 2002-2006 należałem do dwudziestki najlepszych graczy w Polsce (wg. rankingu Polskiej Federacji Squasha).

W wolnym czasie:
Wspaniałe tereny Wzgórz Dylewskich w ok. Ostródy – polecam na spacery i biegi. Egipt – Marsa Alam – niesamowita magia miejsca, które łączy w sobie możliwość wyciszenia się, odpoczynku i aktywnego sportu. Dodatkowo biegowe tereny wokół Żabiej Woli na Mazowszu.

Artur Rzepecki Artur Rzepecki

Executive & Leadership Coach, niezależny doradca personalny prowadzący projekty rozwojowe dla zarządów i wyższej kadry menedżerskiej. Jego doświadczenia zawodowe to zarządzanie obszarem rekrutacji, szkoleń i planowania rozwoju w dużych organizacjach. Początkowo przez kilka lat związany z branżą FMCG budował programy i praktyki HR, które zostały wdrożone również w innych krajach Europy Wschodniej. Do końca 2003 roku, przez ponad cztery lata kierował rekrutacją i rozwojem pracowników w Polkomtelu. Od stycznia 2004 do końca 2009 był Partnerem w Aretes Consultants gdzie zrealizował kilkadziesiąt projektów executive search oraz rozwinął i był odpowiedzialny za praktykę coachingową. Od początku 2010 roku działa jako niezależny coach i konsultant.

Artur posiada akredytację na poziomie PCC w ICF, zrealizował ponad 3500 godzin coachingu głównie dla kadry najwyższego szczebla., W okresie od IV 2009 do IV 2011 był Prezesem Polskiego Oddziału International Coach Federation. Prowadzi indywidualne programy rozwojowe głównie dla menedżerów z dużym doświadczeniem, prowadzi również coaching zespołów. Współpracując z kadrą kierowniczą wyższego szczebla wspiera rozwój umiejętności przywódczych, współpracy, oraz efektywność osobistą i skuteczność w zakresie komunikacji interpersonalnej.

Małgorzata Zaremba Małgorzata Zaremba

Magister prawa, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Public Relations, praktyk NLP, asesor z zakresu oceny i rozwoju, mediator sądowy. Od 15 lat trener, konsultant i coach, zrealizowała samodzielnie ponad 2500 dni szkoleniowych. Jako Dyrektor Agencji TU PBK ŻYCIE odpowiadała za rozwój sprzedaży, zarządzała grupą agentów ubezpieczeniowych, prowadziła rekrutacje, szkolenia, stworzyła innowacyjny system motywacyjny.

Jako lider realizowała również projekty w ramach Samorządowej Kampanii Wyborczej a także jako Unit Manager w strukturach PTE. Jako Trener Regionalny Norwich Union szkoliła pracowników wszystkich szczebli: od szkoleń kierowników z zakresu przywództwa i zarządzania grupą, po szkolenia wstępne dla nowych pracowników.

Prowadzi Indywidualny Coaching menedżerski, współtworzy programy szkoleniowe. Uczestniczy w procesach rekrutacji i selekcji metodą Assessment Center.

Brała udział w grupach projektowych przygotowujących szkolenia dla managerów z całej Polski. Jest autorką systemów motywacyjnych i programu szkoleń podstawowej ścieżki rozwoju. Ukończyła szkołę trenerów, kursy szkolenia osób dorosłych, posiada uprawienia Train The Trainers na poziomie zaawansowanym. Doskonale rozumie mechanizmy procesów grupowych. Specjalizuje się w szkoleniach dedykowanych kadrze kierowniczej średniego i wyższego szczebla – w obszarze: coaching, zarządzanie zmianą, zarządzanie personelem i szkolenia motywacyjne.

Prowadziła coaching i szkolenia m.in. dla firm: Agroman, Auchan Polska, Bank Millennium, BPH Leasing, Bridgestone, Deco Polska, Delphi Polska, Ditel, Dom Development, Dominet Bank, Egis, Grupa Animex, Holding Kolporter, Komex, Komfort, LogisticTotal, Mearsk, Netia, Nobiles, Petrochemicals, PKP Polskie Linie Kolejowe, PGE, PGE Obrót, Provident, PTK Centertel, Rabuginno, Raiffeisen Bank, Servier, SigmaKalon Deca Polska, Telekomunikacja Polska, UPC.

Monika Sienkiewicz Monika Sienkiewicz – Właściciel firmy Empiria
Kompetencje zawodowe: doradztwo w zakresie zarządzania i marketingu, wdrażanie nowoczesnych narzędzi zarządczych, zarzadzanie zmianą, innowacje, kreatywność, praca z wyższą kadrą managerską nad rozwojem firmy (strategia, procesy, ludzie), rozwiązywanie problemów
Kompetencje ogólne: zarządzanie przedsiębiorstwem, marketing, komunikacja, przywództwo
Wykształcenie: medyczne, wyższe z zakresu zarządzania i marketingu, podyplomowe z zarządzania przedsiębiorstwem
Specjalistyczne: zarządzanie projektami, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie administracją publiczną, zarządzanie zmianą, psychologia, negocjacje, wzrost biznesu, innowacje i zmiany, zarządzanie operacyjne
Doświadczenie zawodowe: właściciel firmy Empiria, konsultant, manager, doradca, szkoleniowiec, coach
Wychodząc do pracy do jakiejś firmy lub grupy szkoleniowej, nie mogę się doczekać kiedy się tam już znajdę. Uwielbiam swoją pracę.

Edyta Walęciak–Skórka Edyta Walęciak–Skórka – Właściciel centrum szkoleniowo‑coachingowego Wyższy Poziom.
Kompetencje zawodowe: Trener – ekspert w zakresie wprowadzania zmian, profesjonalnej obsługi klienta oraz doskonalenia kompetencji menadżerskich: skutecznej autoprezentacji i wystąpień publicznych, komunikacji, zarządzania sobą i zadaniami w czasie, efektywności osobistej i motywacji. Coach – coaching menadżerski, zawodowy (zarówno dla osób przed, jak i po awansie), life coaching.
Kompetencje ogólne: komunikacja, motywacja, wystąpienia, obsługa klienta, sprzedaż, przywództwo, zmiana.
Wykształcenie: wyższe ekonomiczne, z zakresu zarządzania, podyplomowe z psychologii w biznesie.
Specjalistyczne: dyplomowany trener biznesu i rozwoju osobistego, Associate Certified Coach ICF.
Doświadczenie zawodowe: właściciel Wyższy Poziom, członek Zarządu i Dyrektor ds. Wolontariatu Dress for Success Poland, menedżer, trener, coach, doradca, mentor, konferansjer.
Wyższy Poziom to więcej niż nazwa, to wyzwanie do ciągłego doskonalenia się, poszukiwania najnowszych trendów i oferowania naszym Klientom rzetelnej wiedzy oraz skutecznych, ciekawych i innowacyjnych rozwiązań. Wejdź na www.wyzszypoziom.pl i doświadcz zmian!

Rafał Balicki Rafał Balicki – Trener biznesu, coach, psycholog.
Wykształcenie: wyższe, mgr psychologii – UAM Poznań.
Specjalistyczne: absolwent Szkoły Trenerów Biznesu, Szkoły Coachingu, Szkoły Mediatorów i Negocjatorów (Moderator, Wrocław).
Kompetencje zawodowe: specjalista w zakresie kierowania sprzedażą i sztuki handlowania. Doradca, konsultant, trener i coach w obszarze sprzedażowym.
Doświadczenie zawodowe:
- specjalista w zakresie wykorzystania prawopółkulowych technik mózgowych w procesie uczenia się dorosłych.
- nauczyciel w Szkole Trenerów Biznesu – Moderator, Wrocław.
- trener i coach w zakresie szeroko rozumianych kompetencji społecznych w biznesie (komunikacja, konflikty, negocjacje, zmiana, sprzedaż, umiejętności kierownicze, stres i inne).
W ciągu ostatnich 14 lat miałem możliwość wspierania w rozwoju zawodowym ponad 10 tysięcy osób. Od czterech lat szkolenia i coaching prowadzę z partnerem biznesowym. Korzystając ze zjawiska synergii łączymy nasze zasoby, dzięki czemu osiągamy efekty przekraczające możliwości jednego trenera.

Julita Gacuta Julita Gacuta – Trener biznesu.
Wykształcenie: wyższe, mgr pedagogiki, logopeda ogólny – Uniwersytet w Białymstoku.
Specjalistyczne: absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu, Moderator, Wrocław oraz Stowarzyszenia Centrum Dialogu i Mediacji, Opole.
Kompetencje zawodowe: specjalizuję się w szkoleniach dotyczących komunikacji, budowania relacji w zespole, miękkich aspektów zarządzania, przywództwa, sprzedaży i obsługi klienta, wystąpień publicznych i pracy głosem.
Doświadczenie zawodowe: działalność zawodowa obejmuje przede wszystkim pracę w roli trenera biznesu oraz coaching. Wspieram w rozwoju kadrę menedżerską średniego i wyższego szczebla, a także osoby mające bezpośrednie kontakty z klientami.

Edyta Ponarad Edyta Ponarad – Od 2001 r zajmuje się executive coachingiem dla najwyższej kadry managerskiej oraz coachingiem zespołów.
Jako druga osoba w Polsce zdobyła międzynarodową akredytację ICF w 2006r. Ma za sobą 11 lat doświadczeń w biznesie na stanowiskach managerskich pracując w międzynarodowych korporacjach – Unilever, PepsiCola oraz Johnson&Johnson w działach personalnych.

Od 14 lat realizuje projekty doradcze i coachingowe dla dużych międzynarodowych organizacji wspierające rozwój liderów oraz zwiększające efektywność zespołów zarządzających.

Specjalizuje się w rozwoju umiejętności przywódczych, komunikacji i rozwiązywania konfliktów w zespołach i organizacjach.

Waldemar Dzienisz Waldemar Dzienisz – Konsultant, trener i wykładowca. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z zarządzaniem projektami i programami, zarządzaniem wiedzą oraz współpracą uczelni z biznesem (UBC – University Business Cooperation).

W swojej pracy zajmuje się wdrażaniem rozwiązań zarządczych głównie w oparciu o metodykę zarządzania projektami PRINCE2® oraz procesy. Brał również udział w realizacji projektów zarządzanych zgodnie z metodykami PMI® – PMBOK, IPMA® oraz Teorią Ograniczeń (Łańcucha Krytycznego).

Z projektami związany nieprzerwanie od ponad 9 lat począwszy od projektów non-profit poprzez projekty komercyjne oraz dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów oraz prelekcji. Prowadzi zajęcia dydaktyczne na Politechnice Gdańskiej jako wykładowca.

W latach 2012 – 2014 pracował w Dziale Projektów Politechniki Gdańskiej nadzorując realizację projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. W tym okresie, nadzorował oraz prowadził doradztwo i konsultacje w ponad 15 projektach. Realizował również liczne monitoringi oraz audyty wewnętrzne projektów, zarówno w trakcie ich trwania jak również po zakończeniu ich realizacji – w okresie trwałości.

Od 2014 roku, jako niezależny konsultant, zainicjował oraz z powodzeniem realizował m.in. projekt doradczy w PORTA KMI Poland (PORTA Drzwi), którego założenia wpisane zostały w strategię firmy na kolejne lata. W 2015 roku rozpoczął również badania nad modelem zarządzania zmianą uwzględniającym wdrożenie zarządzanie wiedzą w organizacjach.

Marta Gucwa Marta Gucwa – Konsultantka i coach zarządzania zmianą

Wykształcenie: mgr filologii polskiej – specjalizacja filmoznawstwo – Uniwersytet Jagielloński, MBA – Zarządzanie i Marketing – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, podyplomowe – Nowoczesna organizacja i zarządzanie gastronomią – SGGW

Specjalistyczne: Roczny program edukacji psychologicznej i rozwoju osobistego w podejściu Gestalt, Erickson Certified Professional Coach, Prosci® Change management Certification, Akademia Trenerów,

Kompetencje zawodowe: specjalizuje się w coachingu dla project managerów, budowaniu świadomości i potrzeby zmian w organizacjach, identyfikowaniu i minimalizowaniu ryzyk związanych z oporem przed zmianami oraz modelowaniu optymalnego procesu przeprowadzania ludzi przez zmiany związane z wdrożeniami systemów, nowych procesów, technologii, produktów i usług

Doświadczenie zawodowe: Ponad 17 letnie doświadczenie biznesowe zdobyte w firmach należących do Grup Carlsberg, Danone (FMCG), Impel (usługi) i Saint-Gobain (materiały dla budownictwa) na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w sprzedaży, kontrolingu, finansach, obsłudze klienta i zarządach. Realizowała różnorodne projekty min. związane z opracowywaniem i wdrażaniem wizji, misji i strategii, optymalizowaniem procesów w organizacjach, projektowaniem i wdrażaniem programów szkoleniowych głównie w obszarze sprzedaży i marketingu, wdrażaniem systemów informatycznych (ERP i CRM). Od 2012 roku w ramach własnej firmy prowadzi coachingi indywidualne, szkolenia, projekty wdrożeniowe i doradcze.

Nieustannie mnie zachwyca to, że każdy człowiek, organizacja i sytuacja są inne. Nie ma jedynego słusznego rozwiązania oprócz tego, który w danym momencie się wyłania.