Prowadzisz szkolenia i zastanawiasz się, co „Twierdza Poznań” da Tobie i Twoim klientom?

Gry strategiczne są narzędziem o bardzo wysokiej skuteczności.
„Twierdza Poznań” wyróżnia się pomiędzy nimi wysoką intensywnością i łatwością użycia.

Znasz swoją wartość. Twoja pewność siebie wynika z praktyki i doświadczenia. Uprawiasz sport, dbasz o siebie, dobrze wyglądasz i starannie się ubierasz. Pracujesz nad sobą i świadomie się rozwijasz. Wyróżniasz się i chcesz dać temu wyraz.
„Twierdza Poznań” pasuje do Ciebie.

Mistrz Gry to tradycyjny tytuł przysługujący temu, kto prowadzi graczy poprzez świat gry.

Osoba prowadząca grę jest nazywana przez nas Mistrzem Gry. To tradycyjny tytuł przysługujący temu, kto prowadzi graczy poprzez świat gry. W środowisku graczy tytuł Mistrza Gry (często skracany do MG) wiąże się z szacunkiem dla wiedzy, doświadczenia i poświęcenia. Tytuł Mistrza Gry zobowiązuje. Tytuł Mistrza Gry pasuje do Ciebie.
Każda gra została starannie wykonana z komponentów wysokiej jakości. Pachnie drewnem i solidną tekturą. Położona na zielonym suknie (które jest oczywiście dołączone do gry) wygląda świetnie.
Uczestnicy szkolenia lubią dotykać i dokładnie oglądać wszystkie elementy – kafelki, karty… Duże wrażenie sprawia drewniane, grawerowane pudełko z nazwiskiem Mistrza Gry. Ta gra sprawia, że Mistrz Gry się wyróżnia.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku.
Sun Tzu

Unikalną cechą „Twierdzy Poznań” jest jej funkcja diagnostyczna. W praktyce gra zastępuje testy osobowości.

Zastanawiasz się, czy mógłbyś poprowadzić grę „Twierdza Poznań” jako nasz Mistrz Gry?
Odpowiedź jest prosta – TAK.
Poprowadzenie gry wymaga umiejętności, które opanujesz na warsztatach certyfikujących, a później będziesz rozwijał/rozwijała przez lata.
Gra jest symulacją – przeprowadzi uczestników przez wszystkie zaplanowane sytuacje. Ale bez Mistrza Gry, który wskaże graczom problemy i wyjaśni ich naturę, uczestnicy przyjmą tylko niewielki fragment potrzebnej wiedzy.

Mówimy o Mistrzach Gry – nasi mistrzowie, ponieważ są najlepsi w szkoleniach i używają naszych gier. Dzięki systemowi certyfikatów jesteśmy pewni, że zwracając się do nich, klient uzyska szkolenie najwyższej jakości. Kiedy firmy zwracają się do nas z prośbą o poprowadzenie dla nich gry – wskazujemy certyfikowanego Mistrza Gry, do którego mogą się zwrócić. Lista certyfikowanych Mistrzów Gry

Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika.
Sun Tzu, Sztuka Wojny

OperaMożesz uzyskać dostęp do nowych, unikalnych narzędzi o niesamowitej skuteczności. Nauczyć się profesjonalnego prowadzenia gier strategicznych. Pogłębić umiejętności obserwacji. Poprowadzić szkolenia z grą Twierdza Poznań – szkolenia, po których ty będziesz naprawdę wykończony a uczestnicy naprawdę zadowoleni.
Czego wymagamy w zamian? Tylko jednego – chcemy, zebyś był najlepszy.
Zapraszamy na pokazowe sesje Twierdzy Poznań – skontaktuj się z nami, żeby wziąć udział w grze i dowiedzieć się jak zostać naszym Mistrzem Gry.

Najważniejszy element gry
1. Nauka
2. Współpraca
3. Emocje

Anonimowa ankieta dla uczestników

– Eeee… przepraszam… co to jest zombie?
- To co widzisz rano w lustrze!
Rozmowa pomiędzy graczami

Średnia ocen wystawionych przez uczestników
Wygląd gry – 9/10
Prowadzący – 9/10
Ilość przyswojonej wiedzy – 9/10
Emocje w czasie gry – 10/10

Anonimowa ankieta dla uczestników

Najlepiej opanowany temat
1. Udzielanie wsparcia
2. Współpraca w warunkach rywalizacji
3. Praca z problemami

Anonimowa ankieta dla uczestników